Beschreibung des Stellenangebots

Основни задачи:

  • Управление на бизнес изискванията към съществуващи приложения и системи;

  • Проектиране на нови приложения и бази данни;

  • Разработка и поддръжка на CRM платформи базирани на Microsoft Dynamics 365;

  • Дигитална трансформация на работни процеси и структури в групата EVN;

  • Създаване на ефективни APIs и microservices;

  • Откриване и отстраняване на проблеми;

  • Изработване на техническа документация и структуриране на бизнес изискванията;

  • Екипна работа и взаимодействие с други специалисти за подобряване възможностите на системите;

  • Управление на проектна документация.

Вашият профил:

  • Висше образование: софтуерни технологии, информатика, приложно програмиране или сходни;

  • Професионален опит: минимум 1 година;

  • Опит в разработката на уеб базирани и мобилни приложения Microsoft SQL Server: queries, views and stored procedures, etc. /T-SQL/;

  • Познания в областта на Front-end технологии – HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Angular;

  • Познания в областта на Back-end технологии - .NET Framework, C#, .Net Core, Web API, WCF;

  • Работа със сорс контрол системи - SVN и GIT CI/CD системи – Jenkins и тикет системи – Jira;

  • Писмен и говорим английски език на работно ниво;

  • Опит с Microsoft Dynamics 356 и Kentico CMS;

  • Комуникативни умения, умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме:

  • Дългосрочна реализация в стабилна международна компания

  • Възможност за усъвършенстване в екип от опитни експерти

  • Отлична работна атмосфера и условия на труд

  • Атрактивен социален пакет и отлична локация

Срок за кандидатстване: 20.01.2021 г.

Начин за кандидатстване: изпратете ни подробна автобиография и мотивационно писмо на имейл: jobs@evn.bg, като посочите референтния номер (Ref. No.) на обявата, по която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от  субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора.

Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на следния линк: https://www.evn.bg/SpecialPages/Default/GDPR-PrivacyDeclaration.aspx

Anhänge
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 1 year
Sprachkenntnisse:
  • Bulgarian
  • Fluent
  • English
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Всички срещи с кандидати по време на кариерното събитие Кариера в България ще се провеждат през платформата Zoom.Ако желаете да се срещнете с наш представител на 12.01.2021 г., и да разберете повече за кариерните възможности в компанията, свържете се с нас, като ни изпратите имейл на адрес jobs@evn.bg.В рамките на деня ще ви изпратим линк за среща в платформата&nbsp… Erfahren Sie mehr