Beschreibung des Stellenangebots

Мелексис България е инженерна компания с присъствие в 12 локации по света: България, Белгия, Германия, Украйна, САЩ, Италия, Франция, Швейцария, Китай, Япония, Филипините. Специализирана в проектиране и тестване на интегрални схеми, компанията предоставя високотехнологични решения в областта на микроелектрониката. Създадена е през 1989 г. в Белгия, а през 2000г. стъпва и на българския пазар. В България, Мелексис разполага с развойна и производствена база.

За разрастващото ни се производство, търсим мотивирана личност, която да се присъедини към нашия екип на позицията Оператор Краен Тест.

Основни задължения:

• Оперира с машини за тестване на интегрални схеми

• Осигурява обработването на продукцията в съответствие с инструкциите за работа

• Осигурява изпълнението на производствения план в своята област на отговорност

• Попълва коректно данните от производството в ERP система и прилежащата документация

• Подсигурява непрекъснато подобряване на качеството и ефективността на работа

Изисквания към кандидата:

• Средно образование (с техническа насоченост ще се счита за предимство)

• Предишен опит при работа с техническо оборудване е предимство

• Желание за работа по предварително изготвен 3-сменен график

• Добри комуникативни умения и желание за работа в екип

• Позитивно и отговорно отношение към работните задължения

• Начално ниво на английски език ще се счита за предимство

• Компютърна грамотност

Ние предлагаме:

• Работа в голяма международна компания

• Професионално обучение и възможност за кариерно развитие

• Конкурентно заплащане и социален пакет, включващ: медицинска застраховка, ваучери за храна, осигурен транспорт, допълнителен платен годишен отпуск, безплатни топли напитки

• Възможност за допълнителни бонуси и премия

• Приятна работна атмосфера

Beschränkungen der Stelle

Работа на 3-сменен режим (първи, втори и нощни смени)

Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Bulgarian
  • Fluent
  • English
  • Basic
Gehaltsspanne:
Not provided
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Melexis is a global engineering company and a world leader in the design, development and delivery of solutions in the field of microelectronics. Erfahren Sie mehr