Beschreibung des Stellenangebots

Autóalkatrészeket gyártó partnercégünkhöz minőségügyi mérnök munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok

  • A szervezet minőségirányítási rendszerének folyamatos fejlesztése
  • Belső- külső auditok (IATF 16949) tervezése, vezetése
  • Harmadik fél és vevői auditok során a cég képviselete
  • Hibajavító és megelőző intézkedések kezdeményezése, az auditok intézkedéseinek követése, hatékonyságának kiértékelése
  • A minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztésével kapcsolatos oktatások megtartása
  • A vezetőségi felülvizsgálatokra a szükséges bemenetek előkészítése, elemzések, feljegyzések készítése
  • A vevői követelmények beépítése a minőségbiztosítási rendszerbe
  • Minőségügyi riportok, dokumentációk, utasítások elkészítésében való részvétel.
  • Kapcsolattartás az anyacég rendszerkoordinátorával
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D jelentések vezetése
  • Társosztályokkal való együttműködés, részlegek támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki-minőségügyi végzettség
  • Min. 3-5 év multinacionális cégnél szerzett autóipari tapasztalat
  • Min. 2 év rendszermérnöki gyakorlat
  • Minőségbiztosítási szabványok alapos ismerete (IATF 16949, VDA)
  • Auditori tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A HRC Groupot, mint cégcsoportot azzal a céllal hoztuk létre, hogy a személyzeti problémákra sokszínű, átfogó megoldásokat kínálhassunk Partnereink számára. Mi, a HRC Group csapata, azon dolgozunk, hogy az álláskeresők megtalálják a számukra legmegfelelőbb munkahelyet, a cégek pedig a legjobb munkatársakat.Munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés és diákmunka mellett tréningekkel,… Erfahren Sie mehr