Beschreibung des Stellenangebots

Bicskei partnercégünk részére keresünk operátorokat!

Főbb feladatok

  • Mechanikai és elektronikai szerelési feladatok elvégzése a műveleti utasítások szerint
  • Tesztelés, minőség-ellenőrzés

Munkakör betöltésének feltételei

  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Éleslátás (szemüveg nem akadály)
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeret

Amit megbízónk kínál

  • Emelt összegű bejárás támogatás
  • Cafetéria juttatás próbaidő után
  • Kultúrált környezetben étkezési lehetőség, melyhez modern büfé kínál széles választékot
  • A telephelyen működő, jól felszerelt konditerem ingyenes használata személyi edzővel
  • Tiszta és kellemes munkahelyi környezet
  • Azonnali céges dolgozó
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A HRC Groupot, mint cégcsoportot azzal a céllal hoztuk létre, hogy a személyzeti problémákra sokszínű, átfogó megoldásokat kínálhassunk Partnereink számára. Mi, a HRC Group csapata, azon dolgozunk, hogy az álláskeresők megtalálják a számukra legmegfelelőbb munkahelyet, a cégek pedig a legjobb munkatársakat.Munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés és diákmunka mellett tréningekkel,… Erfahren Sie mehr