Beschreibung des Stellenangebots

Operátori munkalehetőség SZÁLLÁSSAL is!

Főbb feladatok

  • Szénszálak vizuális ellenőrzése
  • Hiba esetén, gép leállítása majd újra tekercselése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Monotonitás tűrés
  • Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk kínál

  • Cafeteria
  • Céges buszjárat
  • Szálláslehetőség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Bármilyen hőkezeléses területen szerzett tapasztalat
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A HRC Groupot, mint cégcsoportot azzal a céllal hoztuk létre, hogy a személyzeti problémákra sokszínű, átfogó megoldásokat kínálhassunk Partnereink számára. Mi, a HRC Group csapata, azon dolgozunk, hogy az álláskeresők megtalálják a számukra legmegfelelőbb munkahelyet, a cégek pedig a legjobb munkatársakat.Munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés és diákmunka mellett tréningekkel,… Erfahren Sie mehr