Beschreibung des Stellenangebots

Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó üzeme, amely elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra és egyéb nagyméretű és magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott, jelenleg létszámbővítés miatt a hőcserélő modulok gyártásával foglalkozó üzemébe keresi GYÁRTÁSKÖZI ELLENŐR munkatársát.

Főbb feladatok

  • Gyártásközi- és végellenőrzési feladatok végzése a gyár korrózióálló hőcserélő modulokat gyártó üzemrészében
  • Mérési feladatok kivitelezése, eredmények értékelése, majd szakszerű dokumentálása, jegyzőkönyvezése
  • Hegesztési varratok vizuális és penetrációs vizsgálata
  • Acélszerkezeti gyártmányátadások és átvételek saját telephelyen
  • Nyomáspróbák ellenőrzése
  • Minőségirányítási előírások érvényre juttatása
  • Mérőeszközök kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Érettségi és/vagy középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Bérsáv: bruttó 1800 Ft/óra – 2000 Ft/óra
  • Kockázati baleset- és életbiztosítás
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Új szakma megszerzése (szakmai képzések, - továbbképzések)
  • Törzsgárda jutalom
  • Utazási vagy lakhatási támogatás
  • Szakmai támogatás
  • Nemzetközi együttműködés, stabil multinacionális háttér

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Roncsolásmentes anyagvizsgálói képzettség (MT, VT, PT, UT, RT)
  • Nagyméretű, hegesztett acélszerkezetek ellenőrzésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Gépgyártás-technológiai végzettség
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A HRC Groupot, mint cégcsoportot azzal a céllal hoztuk létre, hogy a személyzeti problémákra sokszínű, átfogó megoldásokat kínálhassunk Partnereink számára. Mi, a HRC Group csapata, azon dolgozunk, hogy az álláskeresők megtalálják a számukra legmegfelelőbb munkahelyet, a cégek pedig a legjobb munkatársakat.Munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés és diákmunka mellett tréningekkel,… Erfahren Sie mehr