Beschreibung des Stellenangebots

Miskolci csapatunkba keresünk kollégát az alábbi pozícióban: HR munkatárs

Főbb feladatok

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljeskörű lebonyolítása
  • Munkaerő kölcsönzési projektek irányítása
  • Kapcsolattartás megbízó vállalatokkal, jelöltekkel és munkavállalókkal
  • HR adatbázisok és rendszerek vezetése
  • Munkaüggyel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú végzettség
  • Motivált, rugalmas személyiség
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Megfelelő Excel ismeret, social média felületek használatában való jártasság

Amit megbízónk kínál

  • Családias légkör
  • Segítőkész kollégák
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Toborzásban szerzett minimum 1 éves tapasztalat (akár vállalati oldalon, akár tanácsadói vagy asszisztensi munkakörben)
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A HRC Groupot, mint cégcsoportot azzal a céllal hoztuk létre, hogy a személyzeti problémákra sokszínű, átfogó megoldásokat kínálhassunk Partnereink számára. Mi, a HRC Group csapata, azon dolgozunk, hogy az álláskeresők megtalálják a számukra legmegfelelőbb munkahelyet, a cégek pedig a legjobb munkatársakat.Munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés és diákmunka mellett tréningekkel,… Erfahren Sie mehr