Beschreibung des Stellenangebots

Oroszlányi autóipari partnercégünk keresi leendő munkavállalóit!

Feladatok:

  • alkatrészek összeszerelése
  • gépkezelés és gépbeállítások elvégzése
  • együttműködés operátor kollégákkal
  • intenzív betanuláson, oktatásokon és szakmai képzéseken való aktív részvétel, megfelelés
  • a műveleti-, és ellenőrzési utasítások maradéktalan betartása
  • gyártásközi ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása

Elvárások:

  • 8 órás, 3 műszakos munkarend vállalása (az éjszakás hét vasárnap kezdődik)
  • forgácsolók esetén 12 órás (3+3) munkarend vállalása – ha a termelés megkívánja, nem állandó jelleggel
  • csapatban való munkavégzés
  • tanulási hajlandóság
  • precizitás, minőségi munkavégzés, megbízhatóság
  • legalább 8 általános iskolai végzettség, forgácsolók esetén forgácsoló vagy a szakmához passzoló egyéb végzettség
  • operátori/autóipari tapasztalat előny, de nem feltétel – pályakezdők is jelentkezhetnek

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • termelési bónuszok
  • műszakpótlék
  • éves bónusz
  • cafeteria
  • hűségkártya
  • ajánlási bónusz
  • extra szabadság
  • családi nap, EHS napok, karácsonyi ünnepség, csapatépítő programok
  • belső pályázati lehetőségek
  • kellemes, igényes, rendezett munkahelyi légkör és környezet, humánus bánásmód
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Basic
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 8 magyar telephelyű, valamint 4 határon túli irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, valamint… Erfahren Sie mehr