Beschreibung des Stellenangebots

Céginformáció

Hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató partnerünk várja dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatukba IT Üzleti Elemző pozícióba új munkatársukat.

Feladatok

  • IT projekteken belül technológiai elemzési feladatok elvégzése, rendszerintegráció
  • Ügyféligények megértése, definiálása, IT implementáció kidolgozása
  • IT megoldások bevezetésének támogatása
  • Rendszerleírás, specifikáció és erőforrásterv készítése
  • Beszállítói technológiai, szakmai egyeztetés
  • Ajánlat szakmai tartalmának kidolgozása
  • Egyeztetés igénylő területekkel, szakterületekkel és beszállítókkal, IT támogatás részükre

Elvárások

  • 3-5 év szakmai tapasztalat, részt vett IT projektekben vagy dolgozott, mint IT üzleti elemző fejlesztési területen
  • Képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat
  • Jó szervező és kommunikációs képesség
  • Innovatív gondolkodás, érdekeljék az új technológiák
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Önálló és analitikus gondolkodás

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Változatos projekt feladatokat a napi üzemeltetési tevékenység mellett
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
  • Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
  • Céges rendezvényeket, közösségi programokat
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Magyarországon már közel 30 éve vagyunk jelen, 2005 óta a munkaerő-kölcsönzés és munkaerő-közvetítés területén is a piacvezető cégek között. Közel 4 ezer fő kölcsönzött munkavállalóval és 20 milliárd forint éves árbevétellel az ország legnagyobb foglalkoztató vállalatainak egyikévé váltunk. Több, mint 20 irodából álló, országos lefedettségű hálózatot működtetve… Erfahren Sie mehr