Beschreibung des Stellenangebots

OperátorMunkahely: Veszprém

Feladatok

  • autóelektronikai alkatrészek gyártása

Elvárások

  • 8 általános iskolai osztály
  • Állómunka vállalása
  • Sikeres elméleti és gyakorlati teszt
  • Orvosi alkalmasság
  • 3vagy 18 műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SMT tapasztalat

A cégről

Multinacionális autóelektronikai gyártó cég

Amit kínálunk

  • 195.000 Ft bruttó alapbér
  • Kiemelt műszakpótlékok (délután 20%, éjszaka 40%)
  • Teljesítmény prémium
  • Nettó 12.500 Ft-os étkezési hozzájárulás
  • Cafetéria a próbaidő után
  • Ingyenes céges járat és/vagy bejárási támogatás
  • Szálláslehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Erfahren Sie mehr