Beschreibung des Stellenangebots

Feladatok:

• A gumigyártás során használt gépek, eszközök működtetése, anyagmozgatás

• A termelés mennyiségi céljainak megvalósítása

• A minőségi és munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

• Középfokú végzettség (lehetőleg műszaki területen)

• Munkaterülettől függően targoncás jogosítvány

• Orvosi alkalmasság

• Erkölcsi bizonyítvány

• 3+3-as (folyamatos) 2 műszakos, 12 órás munkarend vállalása

Előnyt jelent:

• Technikusi végzettség

• Autóipari gyárüzemben eltöltött tapasztalat

• Gépkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Tervezhető lépcsős karrierprogram • Attraktív bónuszrendszer • Teljes körű élet- és balesetbiztosítás (családtagokra is kibővíthető) • Széleskörű cafetéria csomag • Étkezési hozzájárulás • Kedvezményes sportolási lehetőségek • Ingyenes egészségügyi szűrések • Családtagok számára is igénybe vehető flottás mobiltelefon csomag • Abroncsvásárlási kedvezmény • Folyamatos belső és külső képzések • Családi rendezvények, céges kirándulások

Céges buszjárat:

Ács, Almásfüzitő, Almáspuszta, Baj, Bakonyszombathely, Bicske, Bokod, Csabdi, Császár, Dad, Dunaalmás, Dunaszentmiklós, Héreg, Irtáspuszta, Kecskéd, Kisbér, Kisigmánd, Kocs, Komárom, Koppánymonostor, Kömlőd, Környe, Környebánya, Lábatlan, Mocsa, Nagyigmánd, Nyergesújfalu, Oroszlány, Pusztavám, Szákszend, Szár, Szárliget, Szomód, Tardos,Tarján, Tárkány, Tata, Várgesztes, Vérteskethely, Vértessomló, Vértestolna, Vértesszőlős

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Bridgestone Tatabánya Termelő Kft. 2006-ban kezdte meg működését, és napjainkra Magyarország egyik legnagyobb abroncsgyárává vált. Alapítása óta a vállalat munkavállalóinak száma több mint kétszeresére emelkedett: míg 2008-ban 361 munkavállalóval kezdődött meg a termelés, addig mára mintegy 1.200-an dolgoznak a világhírű márkával fémjelzett abroncs gyártásán. A tatabányai gyárban… Erfahren Sie mehr