Beschreibung des Stellenangebots

RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:

•10 fős raktáros csapat hatékony irányítása

•A területen dolgozó kollégák tájékoztatása, irányítása, motiválása, teljesítményük figyelemmel kísérése, javítása és visszajelzések adása, munkafolyamatok betartása, betartatása, felügyelete

•Termelés anyagellátásának biztosítása, folyamatos kapcsolattartás

•A gyártásokhoz szükséges alapanyagok berendelése külső raktárból

•Munkavédelmi szabályok betartása, betartatása

Elvárások

•Magabiztos, dinamikus fellépés

•Folyamatos fejlesztő szemléletmód

•Stressztűrő képesség

•Raktári területen szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat

•Elektromos targoncavezetői engedély és tapasztalat

•12 órás munkarend vállalása

•Jó kommunikációs képesség

•Felhasználói szintű számítógépes ismeret

•Angol nyelv ismerete előny

•Logisztikai vagy raktározási szakképesítés

Amit biztosítunk:

•Versenyképes fizetés

•Teljesítménybónusz, jelenléti bónusz

•Nettó 25.000 Ft cafeteria / hó

•Kedvezményes meleg étkezés, termékvásárlási lehetőség

•Kedvezményes sportolási, fürdőzési, színházjegyvásárlási lehetőség

•Ingyenes céges buszjáratok, munkaruha

•Kedvezményes részvényvásárlási opció

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a toborzas@rb.com e-mailcímre!

RB Tatabánya Kft.

2800 Tatabánya, Fatelepi út 15.

06-34/513-770

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Az RB a világ egyik leggyorsabban növekedő vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniai szer gyártásában. Termékeink milliók otthonában megtalálhatók világszerte. Íme néhány ikonikus márkáink közül: Nurofen, Strepsils, Mucinex, Dettol, Lysol, Finish, Airwick, Calgon, Harpic, Vanish. Globális fogyasztóorientált vállalatunk 46 gyártóegységgel rendelkezik. Az… Erfahren Sie mehr