Beschreibung des Stellenangebots

Vállalatunk, az immár 50 éves piacvezető múltra visszatekintő TE Connectivity, amerikai tulajdonú multinacionális nagyvállalat a világ számos pontján van jelen: 120 gyárunkban közel 500 000 precíziós tervezésű terméket gyártunk. Olyan elektronikai csatlakozó termékeket tervezünk és állítunk elő, melyeket elsődlegesen az autóiparban használnak fel.

Esztergomi üzemünkben már több, mint 1200 kollégánkkal gyártunk az autóipar számára alkatrészeket. Termelési részlegeink: szerszámüzem, fröccsöntőüzem, kéziszerelde, automata összeszerelő-, felülfröccsöntő üzem.

Segítő csapatként dolgozunk együtt és olyan munkakörnyezetet teremtünk, ahol értékeljük a kreativitásod és tudásod. Ha szeretnél hozzánk csatlakozni, várjuk jelentkezésed!

Főbb feladatok:

  • A fröccsöntő üzemi termelés műszaki feltételeinek, zavartalanságának biztosítása, a gépek helyes működésének és a megfelelő technológiai beállításának felügyelete
  • Szerszámok szerelése
  • Szerszám nyomonkövetési rendszer kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, műszaki szakirányon előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előny a műanyag feldolgozásban szerzett tapasztalat és/vagy híddaru kezelő jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Havi bónusz és 13. havi fizetés
  • Napi egyszeri melegétkezés 200Ft/ebéd áron
  • Ingyenes vállalati buszjáratok
  • Dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben
  • Iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok
  • Gyáron belüli ingyenes edzőterem
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Képzések
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Vállalatunk, az immár 50 éves piacvezető múltra visszatekintő TE Connectivity, amerikai tulajdonú multinacionális nagyvállalat a világ számos pontján van jelen: 120 gyárunkban közel 500 000 precíziós tervezésű terméket gyártunk. Olyan elektronikai csatlakozó termékeket tervezünk és állítunk elő, melyeket elsődlegesen az autóiparban használnak fel.Esztergomi üzemünkben már több, mint 1200… Erfahren Sie mehr