Beschreibung des Stellenangebots

Modern és tiszta munkakörnyezet, kiemelkedő munkabiztonság, autonóm munkacsapatok és innovatív munkatársak. Oroszlányi turbófeltöltőket gyártó partnerünk, folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Gépi forgácsoló

Feladatok:

  • Gyártott darabszámok előírások által meghatározott mennyiségi, minőségi ellenőrzése, lejelentése
  • Javaslattétel a gyártósorok termelékenységének javítására
  • Oktatásokon való aktív részvétel
  • Gépek beállítása, kezelése
  • Műszak végén gondoskodás a gépek, gyártóeszközök és mérőműszerek működőképes állapotban, illetve mennyiségben történő átadásáról

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (pl. forgácsoló, technikus, lakatos stb.)
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Mérésismeret, mérőeszközök használatának ismerete
  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • 2 műszak 12 órás munkarend vállalása (3+3)

Előnyök:

  • CNC gépen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kereseti lehetőség és cafeteria
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Azonnali belépési lehetőség
  • Ingyenes buszjárat
Anhänge
Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Bemutatkozik Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója. A Prohuman innovatív megoldásaival mindennap ügyfelei sikeréért dolgozik - immár 1997 óta van a piacon, és 2004-ben alakult önálló céggé.2004-es megalakulásunk óta az a cél lebeg a szemünk előtt, hogy a lehető leghatékonyabb megoldásokat biztosítsuk a minket megbízó munkaadók és leendő munkatársaik kölcsönös, hosszú távú együttműködéséhez. … Erfahren Sie mehr