Beschreibung des Stellenangebots

Családias környezetű tatabányai (nem ipari parkban található) partnercégünk részére keressük új barátságos, megbízható Kollégáinkat, akik képesek különböző termelési területtől függő, egyszerű operatív feladatok ellátására, a pozíció betöltésére.

Főbb feladatok

  • TERMELÉSI TERÜLETTŐL FÜGGŐEN:
  • Fröccsöntő gépek kezelése
  • Alkatrészek összeszerelése
  • Minőség-ellenőrzés
  • Utómunkák

Munkakör betöltésének feltételei

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Interjún való megfelelés
  • Egészségügyi alkalmasság

Amit megbízónk kínál

  • Hétfőtől Péntekig történő munkavégzés
  • Átlag feletti műszakpótlék
  • Havi szintű Cafeteria juttatás
  • Termelési bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Ingyenes szállást biztosítunk
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Very good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 8 magyar telephelyű, valamint 4 határon túli irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, valamint… Erfahren Sie mehr