Beschreibung des Stellenangebots

- Biztosítani a gyártástervezés álltal előírt Jig cseréket

- Biztosítani a pálya működésének segédberendezéseinek építését, bontását

- Minőségi Jig cserék elvégzése (alkatrész hiány, deformáció, festék vastagság)

- Jigek rendszerezett tárolása kaloda rendszerben

- Tárolók megfelelő státusz jelölése

- Skidek építése, bontása

- Skid csere segéd feladatok elvégzése

- A munkabiztonsági- és környezetvédelmi előírások betartása, rend és tisztaság

- Pálya működéséhez szülséges feladatok maradéktalan elvégzése

Anhänge
Angaben zur Stelle
Branche:
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Very good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Samvardhana Motherson Group a világ egyik leggyorsabban fejlődő alkatrészgyártó vállalatcsoportja. A Samvardhana Motherson Peguform (SMP) a csoport műanyagipari szakértője, és elismert autóipari partner. Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában és Ázsiában is megtalálható gyáregységeink a világ vezető autógyártóit szolgálják ki. Gyors növekedésünknek köszönhetően folyamatosan keressük… Erfahren Sie mehr