Beschreibung des Stellenangebots

Raktáros munkatársMunkahely: Budapest, 15. kerület

Feladatok

  • Beérkező anyagok átvétele, minőségi, mennyiségi ellenőrzése, beraktározása
  • Raktári készletek feltöltése, ellenőrzése
  • Kézi illetve gépi anyagmozgatás

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • 3 műszak vállalása (06:00-14:30 óráig, 13:30-22:00 óráig, 21:30-06:00 óráig)
  • Raktárban szerzett tapasztalat
  • Erős fizikum

Előnyök

  • Targoncás jogosítvány előny, de nem elvárás

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Partnercégünk Magyarország vezető acél, könnyű- és színesfém, valamint műanyag kereskedelmi vállalata.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér + kiemelt műszakpótlék ( délután 30 %, éjszaka 40% )
  • Kimagasló béren kívüli juttatások (cafeteria, bónuszok, 13. havi fizetés)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Azonnali kezdés
  • Stabil vállalati háttér
  • INGYENES konditerem, klubszoba használata
Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Erfahren Sie mehr