Beschreibung des Stellenangebots

Feladatok:

  • a havi zárási munkálatokban való aktív résztvétel

  • anyavállalati riportok készítése

  • negyedéves auditokban a főkönyvelő munkájának segítése

  • kapcsolattartás a partnerekkel, könyvvizsgálókkal,

  • a szállítói könyvelések ellenőrzése

  • a tárgyi eszközök kezelésért felelős kollégák munkájának segítése, leltározás lebonyolításában való résztvétel

  • az adóbevallások előkészítése, analitikus nyilvántartások vezetése

  • KSH, MNB adatszolgáltatások benyújtása, ellenőrzése

  • működés vállalati projektekben, vállalati döntések előkészítésében, napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal

    mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrációval)

  • legalább 10 éves szakmai tapasztalat számviteli területen

  • pontos, precíz, önálló munkavégzés

  • aktív angolnyelv-tudás (napi szintű használat, középfokon)

  • magas szintű excel tudás

  • SAP ismeret (tárgyi eszköz modul )

Előnyök:

  • főiskolai, egyetemi végzettség pénzügyi, számviteli területen
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag

  • béren kívüli juttatás

  • határozatlan idejű munkaszerződés

  • oktatások, képzések

  • ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása

  • modern munkakörnyezet, fiatalos csapat

Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
More than 5 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A Samsung SDI az európai akkumulátorgyártás központját látta a már meglévő Gödi gyárban, így elindította annak átalakítását, bővítését, mely jelenleg is tart.A gödi gyár a mintegy 3800 alkalmazottjával állandó és stabil munkáltatója a régiónak.Elhelyezkedésnek köszönhetően a vállalat képes jelentősen csökkenteni logisztikai költségét, valamint azonnal képes reagálni az európai piac… Erfahren Sie mehr