Beschreibung des Stellenangebots

Feladatok:

  • kapcsolattartás a külső bérszámfejtő vállalattal,
  • havi és hó közi bérszámfejtési és előkészítő feladatok teljes körű ellátása,
  • munkaidő-nyilvántartó rendszer napi szintű kezelése,
  • munkaviszony létesítésével és megszüntetésével, illetve be- és kijelentéssel kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • személyügyi anyagok kezelése, karbantartása,
  • ügyfélszolgálati tevékenység ellátása a munkavállalók részére,
  • a területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése,
  • rendszeres és eseti adatszolgáltatások készítése.

Elvárások:

  • HR / bérszámfejtési területen szerezett legalább 1 éves tapasztalat,
  • szakirányú végzettség,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség,
  • MS Office (főként Excel, Word) programok magabiztos használata,
  • kommunikációképes angolnyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • adó-; TB-; és munkaügyi jogszabályok ismerete,
  • felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • béren kívüli juttatás, és egyéb bónuszok,
  • oktatások, képzések,
  • ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása,
  • modern munkakörnyezet, fiatalos csapat.
Angaben zur Stelle
Branche:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 1 year
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A Samsung SDI az európai akkumulátorgyártás központját látta a már meglévő Gödi gyárban, így elindította annak átalakítását, bővítését, mely jelenleg is tart.A gödi gyár a mintegy 3800 alkalmazottjával állandó és stabil munkáltatója a régiónak.Elhelyezkedésnek köszönhetően a vállalat képes jelentősen csökkenteni logisztikai költségét, valamint azonnal képes reagálni az európai piac… Erfahren Sie mehr