Beschreibung des Stellenangebots

Feladatok:

  • bejövő szállítmányok rakodása, mennyiségi átvétele és bevételezése,
  • kézi és gépi anyagmozgatás raktáron belül és kívül,
  • komissiózás PDA segítségével, raktárkezelő rendszer használata,
  • raktári árukészlet felügyelete, leltározásban való aktív részvétel,
  • raktári rend betartása.

Elvárások:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • folyamatos műszak: 3 nap nappal-3 nap pihenő-3 nap éjjel (6:00-18:00 és 18:00-6:00).

Előnyt jelent:

  • gyártó cégnél / autóiparban hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi háttér,
  • versenyképes jövedelem (bónuszok és béren kívüli juttatás),
  • vállalati busz / bejárás támogatása.
Angaben zur Stelle
Branche:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Basic
  • Hungarian
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A Samsung SDI az európai akkumulátorgyártás központját látta a már meglévő Gödi gyárban, így elindította annak átalakítását, bővítését, mely jelenleg is tart.A gödi gyár a mintegy 3800 alkalmazottjával állandó és stabil munkáltatója a régiónak.Elhelyezkedésnek köszönhetően a vállalat képes jelentősen csökkenteni logisztikai költségét, valamint azonnal képes reagálni az európai piac… Erfahren Sie mehr