Beschreibung des Stellenangebots

Feladatok:

  • munkafolyamatok optimalizálása és szabályok megalkotása,
  • logisztikai folyamatok optimalizálása a gyártással kapcsolatban,
  • más osztályokkal való kapcsolattartás és együttműködés,
  • meetingek megszervezése és levezetése,
  • heti leltár vezetése, és havi zárások elkészítése,
  • KPI mutatók megalkotása,
  • riportok készítése,
  • auditok levezetése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (mérnök, műszaki menedzser, logisztika),
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • logikus gondolkodás,
  • kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • autóiparban szerzett tapasztalat,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • gyártó környezetben szerzett hasonló tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása,
  • stabil, nemzetközi háttér.
Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A Samsung SDI az európai akkumulátorgyártás központját látta a már meglévő Gödi gyárban, így elindította annak átalakítását, bővítését, mely jelenleg is tart.A gödi gyár a mintegy 3800 alkalmazottjával állandó és stabil munkáltatója a régiónak.Elhelyezkedésnek köszönhetően a vállalat képes jelentősen csökkenteni logisztikai költségét, valamint azonnal képes reagálni az európai piac… Erfahren Sie mehr