Beschreibung des Stellenangebots

Leírás:

-  Könnyű fizikai munka

-  8 órás műszakbeosztás ( folyamatos 3 műszak)

-  min. 8 általános iskolai végzettség

Feladatok:

  • Egy gyártósor kijelölt munkaterületének (pozíció) üzemeltetése az érvényben lévő munkautasítások (GKU, ZMU, MŰV, TCH) szerint;
  • A pozíción felmerülő problémák, hibák megoldása, elhárítása az érvényben lévő munkautasítások szerint. Szem előtt tartva a biztonságos munkavégzést;
  • A pozíciós dokumentációk megfelelő, pontos töltése;
  • Az adott pozíció munkaterületének tisztán tartása;
  • A keletkezett hulladékok szelektív gyűjtése;
  • A kollégákkal való együttműködés;
  • Bármilyen rendellenesség, eltérés észlelése esetén a közvetlen felettes értesítése;
  • Egyéb, a közvetlen felettese által kiadott feladatok végrehajtása

Amit kínálunk:

Akár nettó 230 ezer nettó bér

-  Heti bérelőleg a próbaidő alatt

Cafeteria a próbaidő alatt is

Ingyenes szállás

Ingyenes buszjárat (Szlovákiából is)

Hazautazási támogatás

-  Munkavállalói ajánlási program

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Biztosan vannak olyanok, akik tudják, hol van a kapcsolódási pont a dániai tengerparti szélturbinák, a Liszt Ferenc Reptéren landoló repülőgépek, a BMW i3 és i8 autói, valamint a londoni olimpia aranyérmes kajakosainak evezőlapátja között.Igen, mindegyikben alkalmaznak karbon szálas technológiát.Azt viszont már kevesebben tudják, hogy Európa legnagyobb szénszálgyártó üzeme – a Zoltek Zrt. -… Erfahren Sie mehr