Beschreibung des Stellenangebots

Darbo pobūdis

Pramoninių elektros ir automatikos įrenginių nuolatinė ir profilaktinė priežiūra bei remontas;

Skubus gedimo nustatymas ir pašalinimas avarinio gedimo atveju.

Reikalavimai

Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas (elektrotechnikos, automatikos srityje);

Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis prižiūrint ir remontuojant pramoninių įrenginių elektros ir automatikos sistemas;

Puikus elektros įrenginių priežiūros taisyklių reikalavimų, automatikos komponentų veikimo principų ir nustatymų išmanymas;

Kompiuterinis raštingumas.

Privalumas:

Rusų ir anglų kalbų žinios.

Mes jums siūlome

Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;

Papildomą sveikatos draudimą.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Gehaltsspanne:
Not provided
Date of expiry:

Über das Unternehmen

VMG Group is a modern leader of wood industry engaged in wood processing, business management, technical maintenance, logistics, development of industrial real estate in Lithuania, Belarus and other countries of the European Union. VMG Group consists of 16 companies operating in Lithuania and foreign countries and employing over 4 thousand people. The products manufactured by the companies of the… Erfahren Sie mehr