Partner-Websites:EURES

Gépbeállító/ Szerszámfelrakó (Nagykanizsa, Zala megye)

by:  Pro- Moulding Kft

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Fröccsöntő gépbeállító/Szerszámfelrakó

Feladatok:

  • Szerszámcsere és gyártásindítás
  • Gyártó berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • A fröccsöntés és a szárítás beállítási paramétereinek napi ellenőrzése
  • Hiba esetén beavatkozás
  • Gépek tisztántartása, elsőszintű karbantartása
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Biztonsági előírások betartása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Tanulási hajlandóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Nyitottság, rugalmasság

Jobs that may interest you

Elvárások: Szakmai tapasztalat, nyelvtudás előny Szairányú végzettség PLC ismeretek (műszerésznek) Villamos vezérlésben való jártasság Önálló munkavégzés Kapcsolási rajz olvasás Magasban (is) történő munkavégzés "B" kategóriás jogosítvány Feladatok: Villamos hálózat kiépítés, karbantartás Villanyszereői munkák, térvilágítások karbantartása NC/CNC gépek javítása (műszerésznek) Daruk javítása Gépjármű villamosság Erfahren Sie mehr
K + F projekt kivitelezéséhez keresünk gyakorlott vegyésztechnikus vagy vegyészmérnök kollégát. Új típusú fémbevonatoló rendszert fejlesztünk, ami javítja az acélok kopásállóságát. Munkádat a tudományos projektvezető irányításával végzed. Amik feladataid lennének: berendezés fejlesztés, üzemeltetés, vegyszer kezelés, tárolás, beszerzés, technológiai kísérletek végzése, dokumentálása, értékelése, kapcsolattartás egyetemi kutatókkal, fejlesztőkkel, kémiai folyamatok vizsgálata, ellenőrzése, biztonságtechnikai és méréstechnikai feladatok. Amit elvárunk: vegyészmérnök vagy technikusi végzettség,... Erfahren Sie mehr
Főbb feladatok: a termelő berendezések elektromos hibáinak elhárítása és karbantartási terv szerinti javítása hibák dokumentálásában való részvétel nem tervezett gépállások azonnali javítása, gépproblémák megszüntetése tervezett karbantartás során az inspekciók elvégzése és a feltárt hibák javítása felújítási, átépítési projektekben és a javításokban való aktív részvétel nem tervezett, tervezett és projekt karbantartás (javítás) adatinak dokumentálása a gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése a... Erfahren Sie mehr
8 órában, 1 műszakban jó látású, szorgalmas hölgy munkatársak jelentkezését várjuk fiatalos csapatunkba. 7:30-16.00ig nettó 150.000 ft, 3 hónap után cafetéria 10.000 ft. Túlóra lehetséges. Precíziós fröccsöntéssel foglalkozó üzemünkben a kész termékek hibáinak egyesével, szemmel történő kiszűrése történik. Erfahren Sie mehr
12 órás 2 műszakos, enyhén zajos, álló munkával járó fizikai munkára keresünk férfi munkaerőt koptatógépek kezelésére - műanyag fröccsöntött termékek koptatásához. További feladatok még esetenként takarítás, csomagolás, szárítás, termékek mosása, gépkarbantartás. Túlóra 3 hónap után lehetséges, 3 hónap után cafetéria 10.000 Ft. Bérezés: törvény szerint + műszakpótlék, éjszakai pótlék törvény szerint. Bejárás Tatán kívülről támogatott tömegközlekedésre törvény szerint (86%). Erfahren Sie mehr