Partner-Websites:EURES

Operátor (Debrecen, Hajdú-Bihar megye)

by:  FAG Magyarország Ipari Kft.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Feladatok

  • A gyártási folyamatban alkalmazott automata/félautomata gépsorok üzemeltetése
  • A gyártás minőségi, mennyiségi felügyelete meghatározott gépcsoportokon
  • Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése
  • A rendelkezésre álló komponensekből a vevői igényeknek megfelelő késztermék összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása
  • Az előállított termék minősítése, dokumentálása

Elvárásaink

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Készség a változásra
  • Vevőorientáltság
  • Többműszakos (8 vagy 12 órás) munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (fémipari / gépipari)
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Jobs that may interest you

Tatabányai munkahelyre, autóipari termékek (elektromos autók töltőkábelei és légzsákok csatlakozói) gyártásával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk: Összeszerelő operátor munkatársat. Feladatok: Különböző alkatrészek összeszerelése Vizuális minőségellenőrzés Minőségügyi előírások betartása Munkakörnyezet tisztán tartása Elvárások: 8 általános iskolai végzettség 3 műszak, 6+2-es munkarend vállalása Jó kézügyesség Gyors és precíz munkavégzés Monotonitás tűrés Előnyök: Középfokú végzettség Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Amit kínálunk: 1.370 forintos alap... Erfahren Sie mehr

Operátor - Sárvár

Angeboten von:  Miell Group
Arbeitsplatz: Hungary
Operátorokat keresünk partnercégünk részére Sárvár környékére. Amit tudnod kell a munkáról: • bruttó 100.000 Ft-os belépési bónuszt kínálunk • ajánlási rendszerünk keretében bruttó 100.000 Ft/fő ajánlási bónuszban részesülhetsz • folyamatos a munkarend • buszjáratot biztosítunk • munkába állást tesztírás előzi meg Felkeltettük az érdeklődésedet? Várjuk jelentkezésedet a „Jelentkezés most” gombra kattintva! Bővebb információ munkaidőben (H-P: 9:00-16:00) a 30/243-6689-es mobilszámon, vagy... Erfahren Sie mehr
- A festett termékek vizuális ellenőrzése, vizsgálata és minősítése, a minőségre vonatkozó előírások betartásával - A szállító állványok megfelelő megjelölése az árukísérőkön - Az elemek megfelelő barcode-dal ellátása - A kijavításra váró és selejt elemek dokumentálása - A lakkozott elemeken utómunkálatok végzése, pld. polírozás - A termeléshez szükséges alap- és segédanyagok előkészítése, biztosítása és szakszerű felhasználása a termelésben Erfahren Sie mehr
- Hatékony szerszámcserék, átállások elvégzése a fröccsöntő gépeken - Gyártási és üzemzavarok elhárítása zavartalan gyártás biztosítása - Fröccsöntő gépek karbantartása (Olaj, Zsír utántöltés) - Daráló kezelése - Technológusok, technikusok támogatása, tájékoztatása - Utómunkás készülékek beállítása (ultrahangos hegesztő-, kivágó gépek…) - Perifériák kezelése Erfahren Sie mehr
- Gyártási, ellenőrzési folyamatok elvégzése a minőségi elvárásoknak megfelelően - A terület vezetője által kiosztott feladatok elvégzése - Szükséges utómunkák elvégzése - Gyártásoptimalizálási feladatok alkalmával szoros együttműködés a feletteseivel - A minőségi problémák jelzése a felettesének - Részvétel a munka- és tűzbiztonsági oktatásokon - Rend és tisztaság betartása Erfahren Sie mehr