This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Feladatok

- új termékek bevezetésével kapcsolatos folyamatok lebonyolításának biztosítása
- gyári projektek lebonyolítása, beleértve a sortelepítéseket és sormozgatásokat
- felelősség a projektek költségvetéséért és a gyártási folyamatok kialakításáért és optimalizálásáért
- a projektek mérföldköveinek azonosítása, feladatok lépéseinek meghatározása, határidők hozzárendelése és nyomon követése
- mintagyártások felügyelete
- változásbevezetések koordinálása
- közreműködés a stratégiai és operatív tervezésben
- hatékony belső és vevői kommunikáció biztosítása
- projektmeetingek szervezése, vevői megbeszéléseken való részvétel, auditok koordinálása
- folyamatos kapcsolattartás a gyárakkal és társszervezetekkel
- a területhez tartozó dokumentumok naprakészségének biztosítása

Elvárások

- felsőfokú műszaki végzettség vagy projektmenedzsment képesítés
- 2-3 éves, gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
- minimum 2-3 éves projektvezetési tapasztalat
- tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete
- proaktív, rugalmas, nyitott, határozott személyiség

Előnyt jelent: Autóipari tapasztalat

Amit mi kínálunk

- egy zöldmezős beruházás keretében épülő gyár kialakításában való részvétel a kezdetektől fogva
- versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
- felelősségteljes és kihívást jelentő munka
- stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
- rugalmas munkarend
- fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet

Diese Stelle ist abgelaufen.

Jobs that may interest you

Technical antenna (Zalaegerszeg)

Angeboten von:  Schneider Electric Zrt.
Arbeitsplatz: Hungary
Upstream Flow Supervisor What we offer Competitive compensation and benefit package Long-term career planning Support of work-life balance Good opportunity for professional development Wide insight on business processes Main activities Be the MCO (Manufacturing Change Owner) for his plant Be the "Plant pilot" for the integration of products evolutions into his Plant. Manage products evolution projects into the Plant: Coming... Erfahren Sie mehr