This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Feladatok

-Mérések, vizsgálatok végzése, koordinálása, műszaki dokumentációk, mérőprogramok, vizsgálati eljárások készítése.
-Mérési eredmények dokumentálása, archiválás
-Mérőeszközök, berendezések kezelése, karbantartása
-Társterületek méréstechnikai támogatása
- Laboratóriumi folyamatok optimalizálásra irányuló projektek menedzselése

Elvárások

-Felsőfokú műszaki végzettség
-Magabiztos 3D mérőgép programozási gyakorlat
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-Rajzolvasási készség (termékrajzok)
-Szabványok ismerete (MSZ17025)
-Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
- felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
- stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
- rugalmas munkarend
- fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet

Diese Stelle ist abgelaufen.

Jobs that may interest you

Technical antenna (Zalaegerszeg)

Angeboten von:  Schneider Electric Zrt.
Arbeitsplatz: Hungary
Upstream Flow Supervisor What we offer Competitive compensation and benefit package Long-term career planning Support of work-life balance Good opportunity for professional development Wide insight on business processes Main activities Be the MCO (Manufacturing Change Owner) for his plant Be the "Plant pilot" for the integration of products evolutions into his Plant. Manage products evolution projects into the Plant: Coming... Erfahren Sie mehr