Partner-Websites:EURES

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Feladatok

-Mérések, vizsgálatok végzése, koordinálása, műszaki dokumentációk, mérőprogramok, vizsgálati eljárások készítése.
-Mérési eredmények dokumentálása, archiválás
-Mérőeszközök, berendezések kezelése, karbantartása
-Társterületek méréstechnikai támogatása
- Laboratóriumi folyamatok optimalizálásra irányuló projektek menedzselése

Elvárások

-Felsőfokú műszaki végzettség
-Magabiztos 3D mérőgép programozási gyakorlat
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-Rajzolvasási készség (termékrajzok)
-Szabványok ismerete (MSZ17025)
-Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
- felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
- stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
- rugalmas munkarend
- fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet

Diese Stelle ist abgelaufen.