Gyártási minőségmérnök - Debrecen

by:  Vitesco Tecnologies Hungary Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Feladatok

- belső minőség nyomon követése, intézkedések definiálása és végrehajtásuk figyelemmel kísérése
- folyamatellenőrök munkájának koordinálása
- vevői reklamáció kezelésében történő részvétel, 8D riportok elkészítésében való aktív együttműködés
- folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
- gyártó berendezések minőségügyi dokumentumainak elkészítése, aktualizálása
- hibaanalízis és hibaok meghatározása
- naprakész információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentációk naprakészségének biztosítása
- minőségügyi előírások gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel
- minőségügyi projektek vezetése
- vevői látogatások/auditok támogatása

Elvárások

- felsőfokú műszaki végzettség
- 1-3 év quality területen szerzett tapasztalat
- automatizált gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
- aktív középfokú angolnyelv-tudás
- kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
- önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
- mobilitásra való hajlandóság a betanulás időszakaban

Amit ajánlunk

- egy zöldmezős beruházás keretében épülő gyár kialakításában való részvétel a kezdetektől fogva
- versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
- személyre szabott fejlődés és karrierpálya-modell
- nemzetközi környezetben történő munkavégzés, részvétel nemzetközi projektekben
- felelősségteljes és kihívást jelentő munka
- stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
- rugalmas munkarend
- modern technológiák és termékek

Diese Stelle ist abgelaufen.

Jobs that may interest you

Technical antenna (Zalaegerszeg)

Angeboten von:  Schneider Electric Zrt.
Arbeitsplatz: Hungary
Upstream Flow Supervisor What we offer Competitive compensation and benefit package Long-term career planning Support of work-life balance Good opportunity for professional development Wide insight on business processes Main activities Be the MCO (Manufacturing Change Owner) for his plant Be the "Plant pilot" for the integration of products evolutions into his Plant. Manage products evolution projects into the Plant: Coming... Erfahren Sie mehr