Partner-Websites:EURES

Gyártási minőségmérnök - Debrecen

by:  Vitesco Tecnologies Hungary Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Feladatok

- belső minőség nyomon követése, intézkedések definiálása és végrehajtásuk figyelemmel kísérése
- folyamatellenőrök munkájának koordinálása
- vevői reklamáció kezelésében történő részvétel, 8D riportok elkészítésében való aktív együttműködés
- folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
- gyártó berendezések minőségügyi dokumentumainak elkészítése, aktualizálása
- hibaanalízis és hibaok meghatározása
- naprakész információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentációk naprakészségének biztosítása
- minőségügyi előírások gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel
- minőségügyi projektek vezetése
- vevői látogatások/auditok támogatása

Elvárások

- felsőfokú műszaki végzettség
- 1-3 év quality területen szerzett tapasztalat
- automatizált gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
- aktív középfokú angolnyelv-tudás
- kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
- önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
- mobilitásra való hajlandóság a betanulás időszakaban

Amit ajánlunk

- egy zöldmezős beruházás keretében épülő gyár kialakításában való részvétel a kezdetektől fogva
- versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
- személyre szabott fejlődés és karrierpálya-modell
- nemzetközi környezetben történő munkavégzés, részvétel nemzetközi projektekben
- felelősségteljes és kihívást jelentő munka
- stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
- rugalmas munkarend
- modern technológiák és termékek

Diese Stelle ist abgelaufen.

Jobs that may interest you

Termelési területek kiszolgálása vontató targoncával és platformos vezetőállásos targoncával. Csomagolóanyag és komponens szállítás a gyártóterületekre, készáru átvétele és könyvelése. A rábízott szállítóeszköz, emelőgép üzemképes állapotáról folyamatosan tájékoztatja vezetőjét, szükséges javításokra, karbantartásokra javaslatot tesz. A szállított anyag, eszköz, minőségének szemmel tartása, probléma esetén a felettes értesítése. Közvetlen felettes által kiadott operatív feladatok végrehajtása A be- és kiraktározandó anyagok mennyiségi és anyagféleség... Erfahren Sie mehr

Raktáros (Maglód, Pest megye)

Arbeitsplatz: Hungary
Eagle Industry Hungary Kft. 14 világmárka – folyamatos innováció – kiemelkedő miség. Az Eagle Industry Hungary Kft – az EKK cégcsoport tagjaként - a világ vezető autógyárainak szállít üzemanyag ellátó rendszerekhez szelepeket és részegységeket. Munkatársainkkal nap mint nap a legismertebb autómárkák biztonságos üzemeléséhez járulunk hozzá: Termékeink által csökken a környezetet szennyező hatás, biztonságosabb és gazdaságosabb lesz az autózás. Kapacitásnövelés miatt... Erfahren Sie mehr
- Szükséges ellenőrző vizsgálatok elvégzése kapcsolódó tervek és vevői előírások, szabványok figyelembe vételével - A beérkező áruk szúrópróbaszerű ellenőrzése - Vevői reklamációk hibaok-elemzésében való részvétel - Ellenőrző felülvizsgálati jegyzőkönyv készítése és a minőségellenőrzési adatok dokumentálása - Folyamatoptimalizálás megvalósítása érdekében analízisek végzése és dokumentálása - Megbízható és gondos munkavégzés - Eltérések esetén a szállítóktól állásfoglalás bekérése - Intézkedés zárolt áru visszaszállításáról... Erfahren Sie mehr
- Vevői reklamációk kezelése a vevői portálokon, 8D formátumban - Kapcsolattartás a vevővel - Vevői reklamációkról a területek informálása, intézkedések bekérése - Visszajelzés a témákról a vevőnek Erfahren Sie mehr
- Mérőeszköz programozásának koordinálása / elvégzése - Mérőrendszer analízis - Sorozatmérések végzésének koordinálása / elvégzése pld. a gépképesség-vizsgálat keretein belül - Adatok értékelésének koordinálása / elvégzése (Q-DAS program segítségével, statisztikai értékelés - A mintaelemek, beépítő sablonok, széria elemek, beszállított alkatrészek dimenzionális mérésének koordinálása / elvégzése CAD rajzoló program adatai alapján - Szériahibák felmerülése esetén, a minél gyorsabb hibamegszü Erfahren Sie mehr
EOJD