Beschreibung des Stellenangebots

Munkavégzés helye:

Lengyeltóti gyártóüzem (8693 Lengyeltóti, Rákóczi u. 65.)

Heti óraszám:

40 óra

Feladatok:

A szerviz feladatokhoz szükséges ajánlatok írása, szükséges alap- és segédanyagok beszerzése. Beszállítókkal-ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás. Szállítások szervezése.

Irodai dokumentációk kezelése, nyilvántartások vezetése. Dokumentálás a vállalatirányítási rendszerben.

Elvárások:

- Műszaki beállítottság vagy végzettség

- Néhány éves tapasztalat gyártói környezetben

- Microsoft Office felhasználó szintű ismerete

- Internetes kereső használatának ismerete

Előnyt jelent:

- Hasonló területen szerzett korábbi tapasztalat

- Angol vagy német nyelvtudás

Személyes kompetencia:

- Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

- Önszervező, gyakorlatias és rugalmas személyiség

Ajánlatunk:

- Vonzó anyagi feltételek

- Stabil hosszú távú munkahely

- Fiatalos csapat, családias légkör

Kapcsolattartó:

Fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi címre várjuk: allas@vargaflexo.h

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A Varga-Flexo Kft. 1993-ban alakult. Alapítónk Varga Endre ekkor már több, mint tizenöt éve foglalkozott flexonyomógépek tervezésével és gyártásával. Azzal az elhatározással alapította meg fiával a közös vállalkozását, hogy magyar gyártótól új flexonyomó-, lamináló-, tekercsvágó- és kliséragasztógépek jó minőségben, a legjobb ár-érték arányon kerüljenek a nemzetközi és hazai piacra. Varga Endre… Erfahren Sie mehr