Beschreibung des Stellenangebots

ÉPÍTÉSVEZETŐ

A KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. a magyarországi építési piac egyik meghatározó társasága, a közép-európai térség jelentős szereplője. Teljes körű építőipari szolgáltatásokat nyújt, profiljába tartozik a generálkivitelezés, tervezés, szerkezetépítés, elektromos és gépész kivitelezés, és technológiai szerkezetek építése.

Miben számítunk rád?

  • Kivitelezés helyszíni irányítása
  • Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében való közreműködés
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, a határidőre, a minőségre valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre
  • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása

Rád építünk, ha...

  • Szakirányú mérnöki és/vagy technikusi végzettség
  • 2-4 éves kivitelezési ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (CAD, MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás
  • Mobilitás, változó projekthelyszínen történő munkavégzés vállalása

Munkadért cserébe

  • részvétel országos viszonylatban jelentős projektek megvalósításában
  • gondoskodó vállalati háttér, komplex juttatási csomag
  • munkavégzés jól felszerelt helyszíni projekt irodákban, hetelés esetén helyszíni szállás biztosítása
  • szakmai kihívásokkal teli munkakör, előrelépési lehetőséggel

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • angol és/vagy német nyelvtudás

Állás adatai

Állás azonosító:838

Pozíció pontos megnevezés:Építésvezető

Munkavégzés helye:Budapest

Munkaszerződés típusa:Határozatlan

Napi munkaidő:Teljes munkaidőben

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • German
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Erfahren Sie mehr