Beschreibung des Stellenangebots

KARBANTARTÓ

Feladatok:

Termelőgépek és kiszolgáló berendezések mechanikai / villamos karbantartási feladatainak ellátása, a berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, hibaelhárítás

Elvárások:

Gépész technikusi, mechanikai vagy egyéb ipari mechanikai végzettség / Villanyszerelői – ipari elektronikai végzettség

Alapszintű számítógépes ismeretek

Gyakorlati ismeretek mechanika, pneumatika / vezérléstechnika, szenzorika területen (PLC kezelői ismeret előny)

Szakos munkarend vállalása

Terhelhetőség és alkalmazkodó készség

Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Jó problémamegoldó készség

Nagyfokú rugalmasság

Angol nyelv ismerete előny

Amit biztosítunk:

•Versenyképes fizetés

•Teljesítménybónusz, jelenléti bónusz

•Nettó 25.000 Ft cafeteria / hó

•Kedvezményes meleg étkezés, termékvásárlási lehetőség

•Kedvezményes sportolási, fürdőzési, színházjegyvásárlási lehetőség

•Ingyenes céges buszjáratok, munkaruha

•Kedvezményes részvényvásárlási opció

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

E-mail: toborzas@rb.com

Reckitt Benckiser Tatabánya Tatabánya Kft.

2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.

Tel: +36 34 513 770

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Az RB a világ egyik leggyorsabban növekedő vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniai szer gyártásában. Termékeink milliók otthonában megtalálhatók világszerte. Íme néhány ikonikus márkáink közül: Nurofen, Strepsils, Mucinex, Dettol, Lysol, Finish, Airwick, Calgon, Harpic, Vanish. Globális fogyasztóorientált vállalatunk 46 gyártóegységgel rendelkezik. Az… Erfahren Sie mehr