Beschreibung des Stellenangebots

VÍZMŰGÉPÉSZ vagy VILLANYSZERELŐ munkatársnak

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • gépészeti vagy villamos szakmunkás végzettséggel rendelkezel
  • jó fizikai állóképességű vagy
  • önállóan és precízen végzed a munkád
  • „B” kategóriás jogosítványa és vezetési gyakorlatod van
  • orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelelsz

Előnyt jelenthet, ha:

  • 2-3 éves hasonló munkakörben szakmai tapasztalatra tettél szert
  • érettségi bizonyítványt, technikusi végzettséget szereztél
  • több szakmát együttesen ismersz
  • elektrikusi végzettséged van
  • hidraulikai ismeretekkel rendelkezel

Feladataid lesznek:

  • rendszeresen ellenőrzöd a villamos berendezéseket, szükség esetén elvégzed a beavatkozásokat, közreműködsz a műszaki állapot és az üzemkészség fenntartásában
  • rendszeresen ellenőrzöd a gépházak, víztárolók, klórozók, hypózók, kutak és a kapcsolódó védőterületek állapotát, fenntartod az objektumok üzemkészségét; megszünteted az esetleges vízminőségi kockázatokat
  • jelzed az esetleges meghibásodásokat, rendellenességeket, elhárítod a hibákat
  • elvégzed a karbantartási, üzemellenőrzési, védőterületi és takarítási munkákat

Amiért érdemes jelentkezned:

  • stabil, hosszútávú vállalati hátteret nyújtunk
  • nyugdíjba beszámító jövedelmed lesz
  • a cég biztosítja a munkaruhát
  • korrekt, bejelentett bérezésre számíthatsz
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
  • dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítunk partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk

Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület VAGY X.kerület VAGY XII. kerület VAGY Csepel-sziget

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Very good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Egy hasonlóan gondolkodó, környezettudatos közösség tagjai vagyunk – közel 1700-an dolgozunk együtt. Jó érzés, hogy általunk jut több mint 2 millió ember egészséges ivóvízhez. Ehhez több mint hétszáz kutat és egy akkora csőhálózatot üzemeltetünk, amelyet, ha egy vonalba fektetnénk, elérne egészen az Egyenlítőig. Büszkék vagyunk rá, hogy a világ vezető üzemeltetői hálózatának tagja vagyunk (Member… Erfahren Sie mehr