Beschreibung des Stellenangebots

Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik.

A jelenleg mintegy 1200 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől mintegy 35 km-re fekvő Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található.

A vállalat saját tüzihorganyzó üzemmel rendelkezik, melyben a centrifugális horganyzás mellett merítéses eljárással történik a fémtermékek felületkezelése.

Csapatunk bővítésére az alábbi munkakörbe keresünk új kollégát:

HORGANYZÓ ÜZEMI KARBANTARTÓ

Főbb feladatok:

  • a horganyzó üzem zavartalan működésének biztosítása,
  • gépek és berendezések tervezett és folyamatos karbantartásának elvégzése,
  • cinkvisszanyerő berendezések kezelése, karbantartása,
  • emelő berendezések felügyelete, kapcsolattartás a karbantartó partnerekkel,
  • részvétel az esetleges vészhelyzetek, rendkívüli meghibásodások elhárításában.

Elvárásaink:

  • középfokú műszaki végzettség – preferált szakterület: villanyszerelés, mechatronika,
  • több éves releváns szakmai gyakorlat,
  • megbízhatóság, precizitás,
  • alkalmanként készenléti feladatok vállalása.

Amit nyújtunk:

  • biztos jövedelemcsomag, kiszámítható munkaidő,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér,
  • modern munkakörnyezet, fejlett technológiájú, bővülő és fejlődő üzem,
  • szakmai fejlődési és képzési lehetőségek,
  • munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal (Alsónémedi, Apaj, Dabas, Délegyháza, Dömsöd, Dunaharaszti, Dunavarsány, Hernád, Inárcs, Kakucs, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Majosháza, Ócsa, Örkény, Szalkszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Tass, Tatárszentgyörgy, Táborfalva, Tököl, Újhartyán, Ürbő) vagy utazási költségtérítéssel.

Munkavégzés helye: 2347 Bugyi, Alsóráda 2.

Önéletrajzát e-mailben vagy postán küldheti el az alábbi címekre: karrier@obo.hu vagy OBO Bettermann Hungary Kft., Személyzeti Osztály, 2347 Bugyi, Alsóráda 2.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezése esetén a pályázatában szereplő adatai rögzítésre kerülnek az elektronikus adatnyilvántartó rendszerünkbe. Jelentkezését úgy tekintjük, hogy a fenti adatkezeléshez hozzájárul. Az adatait a vonatkozó Európai Uniós és hazai jogszabályoknak megfelelően kezeljük, azokat harmadik fél részére nem továbbítjuk. Adatainak törlését írásban kérheti a karrier@obo.hu e-mail címen vagy postai úton az OBO Bettermann Hungary Kft., 2347 Bugyi, Alsóráda 2. elérhetőségen.

Angaben zur Stelle
Branche:
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik. A jelenleg mintegy 1200 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől 35 km-re fekvő, Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található. A… Erfahren Sie mehr