Beschreibung des Stellenangebots

Igazak rád?

  • vegyésztechnikus vagy vízgazdálkodási technikus végzettséged van
  • 1 éves szakmai tapasztalattal már rendelkezel
  • tudsz csapatban dolgozni
  • fontos neked, hogy a munkád precíz legyen
  • ismered a Word és Excel programokat

A napi munkákat rotációban fogod végezni, ami azt jelenti, hogy az összes munkafolyamatot meg fogod ismerni. Ezzel igyekszünk változatosabbá tenni a feladatokat, így átlátod majd az összes lépést.

Néhány példa a napi feladatokból:

  • minták homogenizálása, átlagolása, előkészítése analitikai vizsgálatokhoz
  • szennyvíz, szennyvíziszap és technológiai vegyszer analitikai vizsgálatokat végzel
  • a kapott eredményeket rögzíted LIS rendszerben
  • ellenőrzöd a mérő- és vizsgálóberendezéseket
  • felhasznált vegyszerekről nyilvántartást vezetsz
  • labor akkreditálással kapcsolatos feladatokat végzel
Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 1 year
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Egy hasonlóan gondolkodó, környezettudatos közösség tagjai vagyunk – közel 1700-an dolgozunk együtt. Jó érzés, hogy általunk jut több mint 2 millió ember egészséges ivóvízhez. Ehhez több mint hétszáz kutat és egy akkora csőhálózatot üzemeltetünk, amelyet, ha egy vonalba fektetnénk, elérne egészen az Egyenlítőig. Büszkék vagyunk rá, hogy a világ vezető üzemeltetői hálózatának tagja vagyunk (Member… Erfahren Sie mehr