Beschreibung des Stellenangebots

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (bio-, vegyész-, építő-, gépész-, környezet-, építőmérnök)
  • felhasználói szintű számítógépes gyakorlattal rendelkezel (MS Office, SCADA, SAP, MIRTUSZ)
  • jól kommunikálsz
  • szívesen foglalkozol emberek vezetésével és munkájuk koordinálásával
  • dinamikusan, precízen és önállóan dolgozol
  • jól ismered fel a helyzeteket és megfelelő döntéseket hozol
  • jó problémamegoldó vagy

Feladataid lesznek:

  • a telep üzemeltetésének figyelése, a felmerült problémák felismerése és megoldási javaslatok készítése
  • napi és hosszú távú üzemeltetési utasítások kiadása
  • az üzemeltetéssel kapcsolatos adatszolgáltatás és jelentések elkészítése
  • adott technológiai egység beállításainak ellenőrzése, paraméterek listájának elkészítése, naprakészen tartása
  • a kezelési és karbantartási utasítások frissítése
  • fenntartási és karbantartási terv készítése
  • MIRTUSZ rendszer kezelése (karbantartás, üzemeltetés)
  • logisztika szervezésében való részvétel (vegyszerek, hulladékok és iszap szállítása)
  • alvállalkozók munkájának nyomon követése és felügyelete
  • beruházási igények összeállítása, feladatkiírások elkészítése, tervezői egyeztetések

Előnyt jelenthet:

  • középfokú, gyakorlatban alkalmazható angol nyelvtudás
  • szennyvíztisztító-telep, csatornahálózat üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatokat végezhetsz
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • támogatjuk személyes fejlődésedet, képzésedre nagy gondot fordítunk
  • rugalmas munkarendben végezheted a munkádat
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • családoddal együtt kikapcsolódhatsz kötetlen nyári rendezvényünkön
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
  • munkád mellett jut időd barátaidra, családodra, hobbidra

Szerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: Budapest, 1211, Nagy-Duna sor 2.

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Basic
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Egy hasonlóan gondolkodó, környezettudatos közösség tagjai vagyunk – közel 1700-an dolgozunk együtt. Jó érzés, hogy általunk jut több mint 2 millió ember egészséges ivóvízhez. Ehhez több mint hétszáz kutat és egy akkora csőhálózatot üzemeltetünk, amelyet, ha egy vonalba fektetnénk, elérne egészen az Egyenlítőig. Büszkék vagyunk rá, hogy a világ vezető üzemeltetői hálózatának tagja vagyunk (Member… Erfahren Sie mehr