Beschreibung des Stellenangebots

Multinacionális hátterű, elektronikai profillal rendelkező stabil nagyvállalati partnerünk számára keresünk Beszerző munkatársat nagykőrösi munkavégzésre.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Tárgyalási aktív angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Gyártó környezetben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • ERP rendszerek ismerete (Oracle, JdE, Navision, SAP).

Feladatok:

  • Alapanyagok beszerzési tevékenységének előkészítése, a vállalatirányítási rendszerekben,
  • A beszerzéssel, vámkezeléssel, EKÁER szám regisztrálásával kapcsolatos adminisztratív feladatok határidőre történő elvégzése,
  • Megrendelések nyomon követése, a rendelés elkészítésétől egészen a rendelt termék, szolgáltatás leszállításáig,
  • A beszállítókkal, szállítmányozókkal való napi szintű kapcsolattartás,
  • Beszállítók értékelése,
  • Riportálás a szakmai vezetés felé,
  • Szállítólevelek, számlák megfelelő adatainak pontos kezelése.

Amit megbízónk nyújt:

  • Piacképes, korrekt jövedelem,
  • Kiemelkedő cafetéria/juttatási csomag,
  • Azonnali munkakezdési lehetőség,
  • Laptop, céges telefon,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Sokrétű, izgalmas szakmai feladatok,
  • Folyamatos szakmai fejlődés multinacionális környezetben,
  • Kulturált munkakörnyezet.
Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 1 year
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Required skills:
Oracle Relational Database, SAP R3
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Erfahren Sie mehr