Beschreibung des Stellenangebots

Feladatok

  • Autóelektronikai alkatrészeket gyártó automata gyártó sorok üzemeltetése, karbantartása, termékváltások esetén a gépsorok átállítása.
  • Új folyamatok bevezetésének támogatása a mechatronikai/fröccsöntési területen
  • Prototípus- és mintagyártási folyamatok kialakításában való részvétel
  • Műszaki problémák jelzése a műszakvezető felé
  • Problémamegoldási folyamat aktív támogatása
  • 5S szabványok betartása a gyártási területen

Elvárások

  • Mechatronikai, elektronikai /gyenge áramú/, mechanikai, végzettség.
  • Gyártási folyamatokban szerzett tapasztalat
  • MS Office biztos ismerete
  • Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
  • Jó tervező és szervezőkészség
  • Stressztűrő képesség és proaktivitás
  • Műanyagfröccsöntő ismeretek
  • Műszaki rajz és elektromos kapcsolási- / pneumatikai rajz olvasási készség
  • Modern minőségügyi módszerek ismerete (Halszálka diagram, Pareto diagram)

Műanyag fröccsöntési tapasztalat és angol nyelvtudás előnyt jelenthet.

Angaben zur Stelle
Branche:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Basic
  • Hungarian
  • Very good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A Continental technológiai vállalat korábbi Powertrain divíziója 2019. október 1-től a Vitesco Technologies név alatt folytatja tevékenységét.A Transmission üzletág komplex elektronikai és aktuátor modulok fejlesztését és gyártását végzi világszinten. A termékek segítségével a hagyományos átvitel automatizálható és robotizálható, mellyel a Continental úttörő ebben a piaci… Erfahren Sie mehr