Beschreibung des Stellenangebots

Nemzetközi hátterű partnerünk Komlói üzemébe keressük új munkatársainkat

Műanyag eszközök gyártásával foglalkozó partnerünknél jelenleg nyitott pozíció: GÉPKEZELŐ

Feladatok:

A gépkezelők egy habosított műanyag előállítására és formába öntésére alkalmas gépet kezelnek. A folyamat során különböző keménységű műanyag alkatrészeket készítenek el, elsősorban az autóipar részére.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

8 általános iskolai végzettség

Munkarend:

  • három műszakos munkavégzés

  • 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

  • étkezési szünet és kisebb szünetek

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony, hosszú távra

  • cafeteria a próbaidő lejárta után

  • útiköltség támogatás a nem komlói lakosok részére

  • munkavédelmi cipő biztosítása

  • munkaruha biztosítása

  • céges rendezvények

A munkavégzés helye: Komló

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Erfahren Sie mehr