call center operator Zalaegerszeg | EURES - European Job Days

call center operator Zalaegerszeg

by:  Som-Tel Kft.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő ügyfélszolgálati hívások fogadása
  • Kimenő hívások indítása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitottság, rugalmasság
  • Ügyfélközpontú szemlélet

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség
  • Alkalmazotti, teljes munkaidős jogviszony
  • Garantált, fix munkabér + kiszámítható, eredményeken alapuló jutalék rendszer
  • Változatos munkakör
  • Professzionális és kényelmes irodai környezet,
  • Könnyen megközelíthető, belvárosi munkahely
  • A betanuláshoz minden segítséget megadunk

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Jobs that may interest you

Ügyfélkapcsolati munkatárs ( éjszakai műszak )

Angeboten von:  MADS
Arbeitsplatz: Hungary
Partnerünk digitális nyomdai szolgáltatások területén piacvezető. Budapest egyetlen éjjel-nappali digitális nyomdai boltjába keresünk munkatársakat, állandó éjszakai műszakba. FELADATOK Ügyfelek gyors és udvarias kiszolgálása az igényfelméréstől a munka elkészítéséig. ( fénymásolás, nyomtatás, laminálás, kötészet) megrendelések elkészítése pénztárgép és pénz kezelés munkaterület rendben tartása FONTOS: A betanulási időszak nappali munkarendben zajlik, normál munkaidőben, minden héten. Ez idő alatt még nincs éjszakai munkavégzés,... Erfahren Sie mehr