Beschreibung des Stellenangebots

TERMELÉSI MUNKATÁRS SK Battery Hungary Kft.

Helyszín: Komáromi Ipari Park

 várható kezdés: JÚLIUSTÓL, több lépcsőben, folyamatosan 2019. év végéig

tervezett munkarend: több műszakos/folyamatos üzem, 8órás napi munkaidő

jellemző munkakörülmények: nagy tisztaságú-biztonságos, állandó hőmérsékletű üzemegységek, könnyű-közepes, álló fizikai munka

Az SKBH az SK Group tagja, amely Dél-Korea második legnagyobb vállalata és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKBH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, és EV-akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdi meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre ugyanúgy szükségünk van, mint gyári munkaerőre, hogy együtt építsük tovább az SK Group több mint harmincéves sikerét.

Főbb feladatok:

  • Kézi és gépi műveletek és/vagy egyszerű szerelési műveletek végrehajtása
  • Automata gyártóberendezések széleskörű kezelése
  • A termékek vizsgálata, a hibás anyagok, vagy bizonytalan állapotú alkatrészek észlelése esetén műszakvezető/technikus tájékoztatása
  • Termelési terület folyamatos tisztaságának fenntartása
  • Alapanyagok kezelése, gépfeltöltés

Elvárások:

  • szakmunkás iskolai végzettség
  • fokozott munkabiztonsági és tecnológiai fegyelem betartása (tisztateres munkakörnyezet)
  • folyamatos műszak
  • tanulási készség, hajlandóság új ismeretek elsajátítására
  • min. 1 éves tapasztalat termelő üzemben,
  • termelő üzemi (automata) gépek kezelésében megszerzett tapasztalat
  • előny a műszaki, technikai érzék és vezérelt(automata) gyártosorok folyamatainak ismerete
  • előny automata gépek alapvető beállításában megszerzett "gépbeállítói" tapasztalat

 Amit nyújtunk:

  • A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem
  • Tisztateres, légkondicionált, biztonságos munkakörnyezet
  • SZÉP kártya juttatás nettó 450.000.-HUF / év;  37.500/ hó NETTÓ MINDEN munkavállalónknak
  • Buszjáratok a környező településekről, jelentkezések függvényében folyamatosan indulnak
  • Melegétkezési lehetőség a gyár területén
  • Aktív részvétel egy zöldmezős beruházás folyamatainak elindításában
  • Hosszú távú munkalehetőség
Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 1 year
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

SK Battery Hungary is being built on a 430,000 square-meter plant in Komárom, a city spreading in Komárom-Esztergom county about 110 km northwest of Budapest. We plan to start production in early 2020, and ultimately expect to supply 7.5 GWh of cells annually, enough to serve 250,000 cars. The lithium batteries to be produced in our new plant will be third-generation EV batteries, which give an… Erfahren Sie mehr