Beschreibung des Stellenangebots

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a "lehetséges" fogalmát! Munkatársaink pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációinkon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

Feladatok

  • Magyarországi optikus partnerekkel történő személyes kapcsolattartás
  • Meghatározott területen partnerlátogatás, új vevők felkutatása és leszerződtetése
  • Szerződéskötés, összejövetelek szervezése és előadások tartása
  • A partnerek tájékoztatása minden őket érintő aktualitásról
  • Termékinformációk, értékesítést segítő és ösztönző marketing anyagok rendeltetésszerű használata és átadása a partnereknek
  • Szemüveglencsék, szemvizsgálati-, műhely- és optikai gépek és látásjavító segédeszközök ismerete és értékesítése
  • Bonusz szerződés valamint, adás-vételi szerződés kötéséről való megállapodás, azok lejáratának / érvényesülésének figyelemmel kísérése
  • Árajánlat és bónusz ajánlatok készítése
  • Látogatásokról napi szintű riport készítése a CRM rendszerben
  • Rendezvényeken / kiállításokon való részvétel
  • Partnerképzés: előadások előkészítése és megtartása
  • Fizetési megállapodások kötése, kintlévőségek esetén a vevő figyelmeztetése

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Csapatszellem, lelkes, segítőkész és rugalmas hozzáállás
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • Értékesítési / kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

A ZEISS munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Carl Zeiss Alapítvány hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Csatlakozzon hozzánk még ma! Holnap már másokat inspirálhat.

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Fluent
Required skills:
sell products
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A ZEISS ösztönzi a kreatív gondolkodásmódot és az innovációt. Dinamikus és interdiszciplináris csapatokban dolgozunk, és egyéni fejlődési lehetőségeket nyújtunk, valamint rugalmas munkaszervezést teszünk lehetővé. Alkalmazottaink fontosak a számunkra, és vállalatunk különleges felelősséget vállal a társadalom fejlődéséért és a környezet megóvásáért. Ezek az alapvető értékek alakították a… Erfahren Sie mehr