Beschreibung des Stellenangebots

IMPERIAL Logistics Kft.

Az Audi Járműgyár külső raktárának működtetése mellett a motorgyár teljes göngyölegének kezelése

Raktári adminisztrátor pozíció

Munkavégzés helye: Győr, Tibormajori utca 01136/42 (Ipari Park)

Munkaidő: 3 műszak

Munkaidőkeret alapján dolgoznak a munkavállalók melynek időtartamát az Imperial Logistics Kft határoz meg.

Kiválasztási nap menete: Tájékoztató, tesztírás, interjú elbeszélgetés.

Szükséges iratok: személyes iratok, bizonyítvány.

Tömegközlekedéses megközelítés a kiválasztási napon: Vidéki buszpályaudvar 26-os megállójából indul ingyenes AUDI-s buszjárat 7.40 órakor (Sofőrnek jelezni kell, hogy az Imperial Logistics kft.-nél tegye le a felvételire érkezőket).

Sikeres felvételi utáni feladatok: üzemorvosi vizsgálatra beutalót a Prohuman irodában adunk, és a munkaszerződést is ott kötjük meg. Iroda címe, elérhetősége lent látható. Irodába bejutást a felvételi napon egyeztetjük.

Szállás: Távoli lakhellyel rendelkezők számára ingyenes munkásszállás biztosított.

Feladatok:

 Alkatrész árubeérkezés dokumentálása

Elvárások/Kizáró tényezők:

 érettségi bizonyítvány

 Erkölcsi bizonyítvány

 Felelősségtudat, elkötelezettség

 5S ismeretek

Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

This company tries to find workforce for companies and factories. We try to help for the people to find a the most suitable job. Erfahren Sie mehr