Beschreibung des Stellenangebots

Élvezze az innovációt ennél a vezető globális technológiai vállalatnál. Fejlesszen ki izgalmas megoldásokat egy jövőorientált, sokszínű, stabil munkakörnyezetben. Csatlakozzon csapatunkhoz, élvezze a modern munkakörülményeket, és dolgozzon nyitott és inspiráló munkahelyi kultúrában a kollégákkal!

Feladatok

  • Aktív részvétel az éves tervezésben, negyedéves előrejelzésekben

  • Egységköltség számítások elkészítése, felülvizsgálata

  • Közreműködés a hóvégi/évvégi zárásban

  • CAPEX riport készítése és nyomon követése

  • Cash Flow Forecast kimutatás készítése, nyomonkövetése

  • Terv-tény adatok elemzése

  • Ad-hoc jellegű elemzések, kimutatások készítése, döntéshozók támogatása

  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség

  • 2-3 éves, hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat

  • MS Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) erős, felhasználói ismerete

  • Aktív, tárgyalóképes (középszintű) ANGOL nyelvtudás szóban és írásban

  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége

  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség

  • Nagyfokú terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság

  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

Segítsen a jövő alakításában!

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 2 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Fluent
Required skills:
manage budgets, Financial analysis
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

A ZEISS ösztönzi a kreatív gondolkodásmódot és az innovációt. Dinamikus és interdiszciplináris csapatokban dolgozunk, és egyéni fejlődési lehetőségeket nyújtunk, valamint rugalmas munkaszervezést teszünk lehetővé. Alkalmazottaink fontosak a számunkra, és vállalatunk különleges felelősséget vállal a társadalom fejlődéséért és a környezet megóvásáért. Ezek az alapvető értékek alakították a… Erfahren Sie mehr