Som-Tel Kft. | EURES - European Job Days

Som-Tel Kft.

von: Hungary

Die Organisation ist für die Teilnahme an folgenden Veranstaltungen angemeldet::

A SOM-TEL Kft. call centere több mint 10 éve áll ügyfelei és a piac szolgálatában. Folyamatos fejlődésen és bővülésén megyünk keresztül, hogy naprakész és hatékony megoldásokat nyújtsuk meglévő és leendő partnereinknek. Egyik legnagyobb erősségünk a munkatársainkban rejlik, abban a csapatban, amely már évek óta tölti együtt a munkanapokat. Egyre bővülő megbízásainkból adódóan, hosszú távú munkavégzésre keresünk 5 fő munkatársat.

Stellenangebote

call center operator Zalaegerszeg

Angeboten von:  Som-Tel Kft.
Arbeitsplatz: Hungary
Főbb feladatok, munkák: Bejövő ügyfélszolgálati hívások fogadása Kimenő hívások indítása A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása Az álláshoz tartozó elvárások: Felhasználó szintű számítógépes ismeretek Kiváló kommunikációs készség Nyitottság, rugalmasság Ügyfélközpontú szemlélet Amit kínálunk: Hosszú távú és biztos munkalehetőség Alkalmazotti, teljes munkaidős jogviszony Garantált, fix munkabér + kiszámítható, eredményeken alapuló jutalék rendszer Változatos munkakör Professzionális és kényelmes irodai környezet, Könnyen megközelíthető,... Erfahren Sie mehr