Beschreibung des Stellenangebots

Partnerünk, a Process Solutions Kft. számviteli, pénzügyi és bérszámfejtési szolgáltatásokat nyújt multinacionális vállalatok számára. Legújabb munkatársukat keressük, könyvelés előkészítés területen.

FELADATOK

  • Folyamatos részvétel a könyvelési folyamatokban
  • Napi könyvelési folyamatok ellátása
  • Részvétel a hóvégi lezárási folyamatokban
  • Egyszerűbb kimutatások készítése
  • Mérlegszámlák összeegyeztetése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség: ( ACCA ,IFRS, DipIFR )
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Különböző szoftverek (SAP, Oracle, Dynamics NAV és AX) használatának lehetősége

FELTÉTELEK

  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai végzettség - gazdasági szakon
  • Erős angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • 0-2 éves multinacionális környezetben vagy pénzügy/számvitel területen szerzett tapasztalat
  • Erős számítástechnikai ismeretek, beleértve az MS Office programokat.

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

H-Cs 08:30-17:30; P 08:30-16:15

BRUTTÓ BÉR

Bérigény megjelölését kérem.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

MEGJEGYZÉS

Amennyiben 60 km-re van az állandó lakcíme Budapesttől, vagy a bejárás meghaladja a 3 órát, szállást biztosítunk!

PROJEKT MENEDZSER

Kollárik-Lator Hajnalka

Email: lator.hajnalka@mads.hu

Telefon: +36 (20) 200 9017

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal és a munka megjelölésével.

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen