Beschreibung des Stellenangebots

Pályázatírással és tanácsadással foglalkozó partnerünk számára keresünk junior pályázatíró munkatársat! Az első időszakban a fiatal munkavállaló belelát a már meglévő pályázatok után-követésébe, elszámolások előkészítésébe, később a folyamatos gyakorlat és képzés során önálló pályázatíróvá válik.

FELADATOK

  • A pályázatokkal kapcsolatos elszámolások lekövetése és adminisztrálása
  • Adatok felvitele és rendszerezése a cég CRM rendszerében
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Szükséges igazolásaok beszerzése és továbbítása

FELTÉTELEK

  • 25 év alatti OKJ-s végzettséggel rendelkezik
  • Irodai környezetben ( pénzügyi terület előny) eltöltött min. 6 hónap.
  • MS office ( Excel, Word) felhsználó szintű használata
  • pontos, precíz és megbízható

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszú távú lehetőség, folyamatos fejlődési lehetőséggel

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

H-P 09:00-17:00

BRUTTÓ BÉR

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

PROJEKT MENEDZSER

Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek

Email: karrier@mads.hu

Telefon: +36204413386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Pályázatíró

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen