Beschreibung des Stellenangebots

Cégünk Kelet-Magyarország legdinamikusabban fejlődő acélszerkezet- és gépgyártó vállalkozása. Világszínvonalú egyedi és nagy méretű termékeinket Nyíregyházától 10 km-re, Napkoron, közel 130.000 nm ipari területen készítjük. Fiatalos, de tapasztalt csapatunkba keresünk Kollégát Műszaki Igazgató munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelési, kereskedelmi, gazdasági, logisztikai folyamatok felügyelete.
  • Az operatív területek összefogása, szakmai vezetők munkájának segítése, technológusok munkájának irányítása.
  • Hatékonyságnövelés, termelési terv készítése, betartatása.
  • A vállalat működésének optimalizálása.
  • A gyár szintű változások, fejlesztések menedzselése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség.
  • Hasonló területen szerzett mérnöki/műszaki/vezetői tapasztalat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Precizitás, lojalitás, terhelhetőség, önálló és team munkára való alkalmasság, stressztűrő képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Acélszerkezet-gyártás területén szerzett tapasztalat.
  • Egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat.
  • Hegesztési ismeretek.
  • Forgácsoló szerszámok és technológiák ismerete.

Amit kínálunk:

  • Magyar tulajdonú cég, igényes, nagyvállalati munkakörnyezet.
  • Versenyképes jövedelem + hűségbónusz.
  • Céges telefon és laptop.
  • Utazási költségtérítés.
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés.
  • Dinamikusan fejlődő vállalat.

Gémtech Kft. - 4552 Napkor, Ipartelep u. 1

+36 70 335 9261

hr@gemtech.hu

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
  • German
  • Basic
  • Hungarian
  • Fluent
Required skills:
industrial engineering, monitor machine operations, tend CNC milling machine, implement quality management systems, tend computer numerical control lathe machine, welding techniques
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A GÉMTECH KFT Kelet - Magyarország legdinamikusabban fejlődő és mára legnagyobb acélszerkezet és gépgyártó magántulajdonú vállalkozása.Tevékenységét tekintve a magas hozzáadott értékű igényes szerkezetek gyártására specializálódott. Három főbb csoportba osztva ezek: dinamikusan igénybe vett szerkezetek (hidak, daruk, emelő eszközök), egyedi forgácsolt gépegységek (kompresszor és generátor házak)… Erfahren Sie mehr