Beschreibung des Stellenangebots

Mēs Piedāvājam:

  • darbu rezerves elektrobarošanas nozares vadošajā uzņēmumā
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • darbu draudzīgā, augsti kvalificētā un profesionālā kolektīvā

Darba Pienākumi:

  • elektroģeneratoru dzinēju, automātikas un elektroiekārtu apkope,       remonts, uzstādīšana,
  • iekārtu diagnostikas veikšana,
  • izbraukšana uz izsaukumiem,
  • nomas iekārtu apkalpošana.

PRASĪBAS PRETENDENTAM:

  • patstāvība
  • latviešu valodas un krievu valodas zināšanas
  • vidējā speciālā izglītība vai kursi elektrotehnikā
  • iepriekšēja darba pieredze elektromehāniķa, elektromontiera amatā
  • B kategorijas autovadītāja apliecība. Kā priekšrocība tiks uzskatīta auto vadītāja apliecība ar C, E kategoriju.

  Gaidām tavu  CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “Elektromehāniķis”

Adrese: Ulbrokas iela 46 korpuss 2, Rīga LV-1021

Vairāk par uzņēmumu www.energolukss.lv

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 1 year
Sprachkenntnisse:
  • Latvian
  • Very good
  • Russian
  • Good
Required skills:
Assembly (mechanics), power engineering
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Energolukss is a full service company offering guaranteed power supply solutions. Energolukss is a market leader in emergency and guaranteed power supply services in Latvia. Areas of expertise: Electrical power supply Emergency power supply Power conversion (frequency / voltage / current) Military power solutions Containers, containerised power solutions … Erfahren Sie mehr