Beschreibung des Stellenangebots

Трансис ЕООД е водеща, динамично развиваща се транспортна компания в България, предлагаща услуги за международен транспорт по релации в цяла Европа. Фирмата е член на Националното сдружение на българските превозвачи - НСБП, разполага със съвременни транспортни композиции и квалифициран персонал.

Във връзка с разширяване на дейността си и подновяването на автопарка търсим:

ШОФЬОРИ МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ

Изисквания

- Опит като международен шофьор;

- Шофьорска книжка кат. C + Е;

- Удостоверение за психологическа годност;

- Карта на водача;

- Карта за квалификация на водач на МПС;

- Боравене с навигация;

- Отговорност, лоялност и желание за работа.

Отговорности:

- Управление на транспортни композиции;

- Извършване на превоз на стоки до клиенти в указаните срокове;

Компанията предлага:

- Много добри условия на работа;

- Атрактивно заплащане:

- Кабина за двойна езда САМО ЗА ОТЛИЧНИЦИ - 6600 ЛВ. НА МЕСЕЦ!

- за работа в Европейски съюз от 66 до 80 евро на ден (от 2000 до 2500 евро на месец);

- за прави курсове от 2600 до 4000 лева на месец;

- Служебна карта за телефон;

- Работа в екип от професионалисти.

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Международен транспорт. Erfahren Sie mehr