Partner-Websites:EURESELA

Operator produkcji

by:  InterKadra Sp. z o.o.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 11-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref. OPP/0919/WR

Miejsce pracy: Okolice Gromadki (Osła)

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o. o.

- możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta

- comiesięczna premia frekwencyjna i wydajnościowa

- zwrot kosztów dojazdów do pracy

- 2-3 zmianowy system pracy

- opiekę koordynatora z ramienia agencji pracy InterKadra

Zadania:

- montaż plastikowych elementów

kontrola jakościowa elementów plastikowych

praca przy maszynach produkcyjnych

- dbałość o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

- wykształcenie min. zawodowe

zdolności manualne

motywacja do podjęcia pracy

- uprawnienia na wózek widłowy - mile widziane

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD